top of page
Fonte Cup
Fonte Cup

sob., 04 cze

|

Korty Tenisowe Świętopełka 15

Fonte Cup

Już 4 czerwca zapraszamy na korty tenisowe przy Świętopełka gdzie rozegramy: Turniej tenisa 10 kat. czerwona (do 8 lat) oraz Turniej deblowy dla uczestników powyżej 8 lat (dobór par deblowych w dniu rozpoczęcia turnieju). Zgłoś się już dziś! Zapisy trwają do końca piątku (03.06.2022 r.)!

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

04 cze 2022, 12:00

Korty Tenisowe Świętopełka 15, Świętopełka 15, 87-100 Toruń, Polska

O wydarzeniu

Już 4 czerwca zapraszamy na korty tenisowe na ul. Świętopełka 15 gdzie rozegramy: 

  • Turniej tenisa 10 kat. czerwona (do 8 lat)
  • Turniej deblowy dla  uczestników powyżej 8 lat (dobór par deblowych w dniu rozpoczęcia turnieju).

Zgłoś się już dziś! Zapisy na turniej trwają do końca piątku (03.06.2022 r.)!

Podarunek dla każdego uczestnika, poczęstunek, malowanie twarzy oraz lekcje tenisa dla chętnych. 

To będzie najlepsza zabawa w Twoim życiu. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, dzięki którym miło spędzisz czas i poznasz nowych ludzi. Postaraliśmy się, żeby każdy znalazł tu coś dla siebie. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem.

Koszt uczestnictwa: 20,00 PLN

Tel.: 601-690-651

E-mail: wisla_biuro_torun@onet.pl

Miejsce turnieju: ul. Świętopełka 15, 87-100 Toruń

Czas startu: Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00, jednak bramy kortów będą otwarte od godziny 11:00!

Formuła startu: Dzieci do lat 8 (rocznik 2014, 2015) rozegrają turniej gry pojedynczej - zgodnie z zasadami TENIS10 kat. czerwona – dziewczynki razem z chłopcami, w jednej, dwóch lub trzech grupach, w zależności od ilości zgłoszeń. W grupie dzieci grają każdy z każdym. Mecz składa się z jednego tiebreaka do 10 (z przewagą dwóch punktów). Jeżeli będzie kilka grup to dodatkowo rozegrane zostaną mecze finałowe.

Dzieci starsze rozegrają turniej gry podwójnej. Pary deblowe powstaną w wyniku losowania tuż przed turniejem. W zależności od ilości zgłoszeń dzieci mogą zostać podzielone na osobne grupy „starszych” i „młodszych”.  Proponujemy mecze na czas (10 minut), w grupach (min. 4 zespołowych), liczenie jak w tiebreaku. Po etapie grupowym rozegrane zostaną mecze finałowe.

*Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku 

Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalam na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci zdjęć wykonanych w ramach Turnieju Fonte Cup i związanej z nim reklamą w mediach. 

Oświadczam, że wykorzystanie mojego wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.

Oświadczam, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim poinformowaniu i za moją zgodą. Oświadczam, że niniejsza zgoda do w.w. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych i następuje nieodpłatnie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page