top of page
Fonte Cup II
Fonte Cup II

sob., 02 wrz

|

Toruń

Fonte Cup II

Druga odsłona Fonte Cup! Baw się razem z nami już 02.09.2023 r. - Korty tenisowe Przy Skarpie 4!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

02 wrz 2023, 10:00 – 16:00

Toruń, Przy Skarpie 4, 87-100 Toruń, Polska

O wydarzeniu

Założenie i idea, która nam przyświeca przy tworzeniu tego wydarzenia to zabawa i edukacja poprzez sport, sport który kochamy - tenis ziemny.  Otwarta i luźna formuła tego wydarzenia ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do czynnego spędzania czasu na korcie i kształtowania charakteru poprzez zdrowe współzawodnictwo. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału, zapraszajcie znajomych, przyjaciół i rodziny do zagrania w naszym turnieju.  Będziemy szczęśliwi goszcząc Was i wasze Pociechy na korcie.   Zapraszamy dzieci z wszystkich klubów tenisa ziemnego bez wyjątku, przedział wiekowy od najmłodszych do młodzieży w wieku 18 lat.   Formuła turnieju bardzo luźna i otwarta ale nie znaczy to, że umarł w nas duch współzawodnictwa.   Każdy mecz to batalia na dwa lub trzy super tiebreaki - gramy do dwóch wygranych. Dzięki pomocy Pana Michała Szweda wszystko będzie zgodnie z zasadami i fair play!

Biorąc udział w Turnieju wspierasz jego charytatywny cel w pomocy leczeniu Helenki. 

Helenka jest chora na jedną z najokrutniejszych i dotychczas nieuleczalnych chorób genetycznych – pęcherzykowe oddzielanie naskórka. Charakteryzuje się  ona  powstawaniem pęcherzy praktycznie na całym ciele. Helenka jest pod opieką najlepszych specjalistów w Polsce, ale dotychczas choroba nie jest możliwa do wyleczenia.

Biorąc udział w Turnieju wspierasz jego charytatywny cel  pomocy w leczeniu Helenki.  genowej. Lada moment będzie można ją „ściągnąć”. Leczenie ma kosztować ogromnie sumy, ale zdrowie dziecka nie ma ceny. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

PAMIĘTAJ!

Aby wziąć udział w turnieju należy dokonać opłaty startowej w kwocie 40 zł. Połowa wpisowego zostanie przekazana dla fundacji "Smeczem w raka", która wesprze leczenie Helenki - córki trenera Bernarda Muchy - licencjonowanego instruktora PZT.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page